Bistro & cafe Příběh

Image Alt

O nás

Jak to všechno začalo

s

Náš příběh začíná Jardou Biolkem, někdy na jaře roku 2016. Jarda chtěl v Týnci vytvořit něco milého, něco výjimečného pro blízké, i pro daleké. Místo, kde by se mohli setkávat místní, turisté, mladí věkem i mladí duchem. Místo, kde by všem bylo dobře. Původně to mělo být komunitní centrum, recepce hostelu a kuchyňka pro hosty. Prostor pro nejrůznější aktivity. K uskutečnění své vize si Jarda přizval skupinu přátel, které oslovil jeho nápad. A začalo se přemýšlet a plánovat. Po nějaké době vznikl tým tvořený Radkou Vicari a Aničkou Biolkovou. S Járou se shodli, že si lidé nejraději povídají a hrají u dobrého jídla. A tak se začalo rodit bistro a kavárna, které dostalo jméno Příběh.

Jak to probíhá

s

Dveře bistra jsme otevřeli 2. 9. 2016 a od té doby je to jízda! Začínali jsme s velmi malými zkušenostmi s provozem, za to ale s velkými, a poměrně naivními, sny a plány. Díky Bohu problémy překonáváme a i když se během pár let dost věcí posunulo, sny máme pořád stejně velké. Jsme vděční za všechny hosty, kteří se k nám vrací, za lekce, které nás provoz učí, za vydařené koncerty a přednášky, které jsme mohli uspořádat a za to, kolik kávy, dortů a burgerů jsme už prodali.

Kam směřujeme

s

Vidíme Příběh plný života, smíchu i klidu. Místo, kde si lidé můžou povídat, číst si, hrát hry, pracovat, nebo jen tak přemýšlet a nedělat vůbec nic. Chceme, aby se naši hosté cítili dobře, aby jim Příběh dodával inspiraci a odpočinek.

Všichni milujeme Příběhy. Zajímá nás, jak to začalo, jak to probíhalo a jak to dopadlo. Sdílením příběhů sdílíme své životy, své sny, výhry, prohry, radosti i smutky. Každý má svůj Příběh, tak proč ho nesdílet právě v Příběhu?